Trebjesa savladala Feniks

,,Medvjedice” savlade ,,Feniks“ na gostovanje u Podgorici .Do 10 minuta igralo se gol za gol ,kada rukometašice ,,Trebjese“ prave osjetniju prednost i u 18 minutu na semaforu je pisalo 7:10 . Do poluvremena ,,Feniks“uspjeva da smanji rezultat tako da se na poluvrijeme otislo rezultatom 15:14 u korist ,,Trebjese“ .Drugo poluvrijeme ,,Trebjesa“  dobro počinje i  u 41 minutu vodi sa +4 ( 42 minut ) I do kraja odrzava tu prednost za konačnih 24:27 . Pobjeda je mogla biti ubjedljivija ali nažalost u ovoj utakmici igračice ,,Trebjese” promašile su  5 sedmeraca tako da je krajnji rezultat glasio 24:27 .

RK Feniks – RK Trebjesa 24:27 ( 14:15 )

RK Feniks :Petrović, Borilović, Labović 1, Stojanović, Kazić 4, Kovacević, Garcević 5, Radović, Babić, Bijelić, Zečević 10, Gazivoda, Lekić, Džarić 3, Dragišić, Ratković 1

RK Trebjesa : Pandurević 7 odbrana, Gezović 4 odbrane, Raičević, Popović, Čvorović , Drašković, Blečić 9 , Dorongić1, Radović, Bošnjak 2, Varajić 5, Burić 6, Marjanović, Gezović 2, Gardašević 1, Vujović 1

U redovima ,,Trebjese“ najefikasnija je bila Sara Blečić sa 9 golova,Sara Burić je postigla 6, dok je Maša Varajić postigla 5 i proglašena je za igrača utakmice. Pandurević Danica imala je 7 uspješnih intervencija dok je Marijana Gezović imala 4. U domaćem sastavu istakla se Suzana Zečevič sa 10 golova.